חשמונאים 91, תל אביב, טל': 054-4230986 דוא"ל: orinseg@gmail.co.il

אורן סגל - קליניקה לפסיכולוגיה שיקומית


אודותיי

אני מתמקד בטיפול רגשי בבוגרים, נוער וילדים אשר מתמודדים עם השלכות רגשיות של פגיעות ראש, פגיעות נוירולוגיות, מחלות כרוניות ומצבי משבר בעלי השלכות ארוכות טווח.

הטיפול מותאם לכל מטופל, בהתאם למאפייניו ולצרכיו הייחודיים וכולל עבודה פרטנית ובמקרים רבים גם עבודה רחבה יותר עם משפחת המטופל והסביבה התעסוקתית, לימודית וחברתית.

כחלק מעבודתי בקליניקה הפרטית, אני עובד עם אגף משפחות שכולות של משרד הבטחון. 

בנוסף לקליניקה הפרטית, בין השנים 2010-2018 עבדתי במחלקת שיקום ילדים במרכז הרפואי ספרא בתל השומר. במחלקת השיקום הייתי אחראי של צוותים פסיכולוגיים במסגרות שונות, טיפלתי ואבחנתי ילדים והוריהם אשר נמצאים במחלקה, הדרכתי אנשי צוות פסיכולוגי  (סטודנטים, מתמחים ומומחים) ואנשי צוות רב-מערכתי בעבודתם במחלקה,  וכן ייעצתי במרפאת מעקב לילדים המתמודדים עם פגיעות מוחיות.


בעברי הייתי שותף בקליניקה "קוגניטיבי" המציעה טיפול ממוקד לשיפור קשיים ואתגרים בתחום החשיבה, כמו קשיי קשב וריכוז, זיכרון ולמידה, תכנון וארגון ועוד. כמו כן, התמחיתי במשך מספר שנים במרכז רקנאטי בתל אביב, השייך למכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש. בנוסף, ערכתי
 אבחונים פסיכודידקטיים במסגרת תכניות קידום נוער, דרך מרכז "אמירים" במכבים-רעות. במסגרת עבודתי הטיפולית הייתי חבר במכון הישראלי לסכמה תרפיה ועבדתי עם מטופלים הפונים למכון.


 
אורן סגל    פסיכולוג שיקומי ונוירופסיכולוג
 לפרטים: 054-4230986
 orinseg@gmail.com